| BloWn a întrebat:

Salutt TPU stie cineva o aplicatie care iti da urmaritori pentru instagram? Dar de care sa stiti sigur si ati si incercat. dau funda si vot

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Scuze, nu stiu nicio aplicatie. Eu ti-as sugera sa pui poze interesante cu o calitate buna. Daca pozele arate ok, o sa ai si urmaritori. Eu n-as avea incredere in aplicatiile de genul. Poti sa dai peste conturi nasoale care te eticheteaza in poze sau care iti tot scriu comentarii facand reclame.

| BloWn explică (pentru Aasdfghj):

Pai asta am facut pana acum si am 15, 6 k dar vreau mai multi

| Aasdfghj a răspuns (pentru BloWn):

Wowlaughing) e enorm! Eu nu stiu alta metoda. Succes atunci: p

| BloWn explică (pentru Aasdfghj):

Cum te numesti pe instagram?

| BloWn explică (pentru Aasdfghj):

ti am dat followww sunt ala grecucosmingeorge

| Aasdfghj a răspuns (pentru BloWn):

Ok