| T4zu a întrebat:

Salutut tuturor.
Mi-am facut un fisier de tip word, 20 de pagini, iar pe fiecare pagina am inserat cate o imagine, pe care am marit-o pe toata suprafata paginii virtuale.
Am selectat inainte, tipul hartiei, A4, orientare Landscape.
Intrebare: Cand dau Print, fac obtioniile, de ce imprimanta nu scoate imaginea pe toata suprafata hartiei, scoate imaginea doar in partea stanga de jos a paginii cu distante mari (10 cm de margine dreapta respectiv sus si 1 cm distanta jos si stanga).
Astept raspuns rapid, funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca, probabil, cand ai scris in Word ia-i dat Portrait si acum la printare ii dai Landscape. Intra in fisier si rearanjeaza-l.

| T4zu explică (pentru Salontanul):

Salut, a fost o problema din aplicatie, dupa un reinstall si o reconfigurare a functionat perfect. Oricum, pentru ca ai fost primul iti dau funda.

| Salontanul a răspuns (pentru T4zu):

Multumesc!

3 răspunsuri:
| T4zu explică:

~ Off topic ~