| MarianDeluise a întrebat:

Saluut, deci am reset la telefon si mi s-a sters facebook-ulcu cont cu tot. Si nu mai stiu parola..ca am schimbat-o acum un an si de atunci n-am mai bagat-o nicaieri decat o data atunci. si am decat adresa de email la dispozitie pentru recuperare si nici de la email nu mai stiu. mi-a zis cineva ca merge daca trimit poza dupa act de identitate sau ceva de genul, este posibil?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred. Incearca sa recuperezi parola de la email, acolo va trebui mi se pare sa faci un mic test sau ceva de genul. Insa exsta si alta metoda: daca atunci cand ti-ai facut contul de facebook ai introdus numarul de telefon, iti va trimite un cod pe telefon. Succes sper ca te-am ajutat

| Gab77 a răspuns:

Poti cu ajutorul numarului de telefon sa iti recapeti parola la facebook si la email. Si stiu ce spun ca mi s-a intamplat?

FUNDA? happy