| DjMitZză a întrebat:

Saluuut! happy Vreau sa fac o poza ca sa o pun cu o melodie si apoi sa o pun pe YouTube, dar as vrea sa o fac sa se miste pe ritmul melodiei, cine stie sa-mi zica si mie, va rooog[-o

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai cum sa faci din o singura poza sa se miste pe ce ritm vrei tu! Ca sa creezi un gif de 5 secunde iti trebuie minim 4 poze. O melodie are in medie 3-4 minute! Ori faci poza statica pe timpul rularii melodiei, ori incarci 60-90 de poze si atunci ruleaza toate in intervalul de timp cat tine melodia cu diferite efecte adaugate!
uite aici un slideshow din 90 de poze http://www.youtube.com/watch?v=XfSQU9Ra02g sau arata-mi un clip cu ce ai vrea tu sa faci! Eu o sa-ti dau program in functie de ce vrei tu sa faci!

| Strimbanu_Marin_1997 a răspuns (pentru neluL):

Weee.omu tea intrebat cum se creeaza o imagine care sa contin niste imagini ce se misca dupa ritmul muzicii

| DjMitZză explică:

A, nu slideshow, ca stiu asa uite ceva de genul la asta poza sa faca asa, pe ritmul melodiei http://www.youtube.com/watch?v=8GQOQn92z5U&translated=1

| Deyush08 a răspuns:

Ai gasit pana la urma cum se face?

| Ciudă_Beau_1910 a răspuns:

Stie cineva cum se face?