| MaryBăă a întrebat:

Buna Tpu....Stie cineva vreun program in care sa bag o melodie de fundal impreuna cu poze si sa se miste pozele dupa ritmul melodiei? Pliss

( FUNDITA )

Răspuns Câştigător
| Phoenix35 a răspuns:

Http://www.avs4you.com/AVS-Video-Editor.aspx
Iar daca vrei si un crack pentru versiunea completa baga id meu the.phoenix35@yahoo.com.

7 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Fundal? te referi la desktop?

| MaryBăă explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Nu...Eu ma refer sa bag o melodie si sa pun cateva pozeze si dupa ritmul melodiei sa mearga si pozele

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru MaryBăă):

Aaa... pai e simplu, foloseste VideoPad Editor( http://www.nchsoftware.com/videopad/index.html )
usor de utilizat... si destul de logic, banuiesc ca o sa-ti dai seama in 2-3 min cum se foloseste, daca nu cauta pe google "how to use videopad"

| horia2012 a răspuns:

Nu este.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Windows movie maker. Il gasesti pe mai toate versiunile de la XP in sus. Poti sa pui piesa pe fundal si pentru fotografii setezi la ce durata vrei sa se schimbe. Urmaresti ritmul piesei si asta e... Apoi exporti in format video.

| Phoenix35 a răspuns:

AVS Video Editor! Cel mai bun pe care il stiu! Funda te rog!

| MaryBăă explică (pentru Phoenix35):

Ai din intamplare si un link...happy

| Phoenix35 a răspuns (pentru MaryBăă):

Http://www.avs4you.com/AVS-Video-Editor.aspx
Iar daca vrei si un crack pentru versiunea completa baga id meu the.phoenix35@yahoo.com.