| nashu40 a întrebat:

Salve all!
Stie cineva ce se intampla cu Hi5 si Tagged? De aseara nu merg,daca vreau sa accesez orice de acolo imi spune "Service unavailable". E de la ei, e de la mine? Se mai confrunta cineva cu problema asta? In rest netul merge fara probleme. Initial am crezut ca e de la Adblok Plus...Sa fie de la el? Nu stiu ce sa mai cred.
O zi buna tuturor!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am intrat pe ele.

| Costel_Siia_1956 a răspuns:

Nu pot sa citesc comenturile si mesajele de pe tagged, imi apare Service Unavailable! Daca primesti raspunsul, da-mi te rog si mie solutia! Multumesc frumos cu anticipatie, ziua buna!

| JustBlue1976 a răspuns:

Nici eu nu ma mai pot accesa cele doua site-uri...aceeasi problema e si la mine sad

| JustBlue1976 a răspuns:

Nimic? Nici un raspuns? Problema persista sad

| JustBlue1976 a răspuns:

Am reusit sa aflu si va impartasesc si voua: banuiesc ca intrati cu google chrome...ei bine, chrome-ul a constatat ca tagged si hi5 sunt nesigure(se pot fura parolele si identitatile usor). Singura solutie sa mai puteti accesa cele doua site-uri e sa va instalati Internet Explorer...Astept feedback. happy