| Florin_3378 a întrebat:

Salz cine ma poate ajuta si pe mine cu o problema, am un Webcam Chicony Dc-5112 (SN-203c069c 001745) si i-am pierdut driverul am cautat pe net dar nu am gasit numai cu tot cu webcam de cumparat

3 răspunsuri:
| michaelpfan a răspuns:

Atunci cand il conectezi la PC, daca iti apare sa ii dai sa caute pe net singur dupa driver.

| trofinvladut a răspuns (pentru michaelpfan):

Daca nu merge incearca astra:
1. Descarca softul astra http://www.devicedoctor.com/device-doctor-download.php
2. Da o scanare si o sati opara driverele.
3.Selecteaza driverul care are denumirea camerei si apasa pe butonul de download.
4.O sa te arunce pe o pagina cu driverul corespunzator.
5. Apasa pe butonul de download dupa care astepti cateva secunde si o sa-ti apara o fereastra sa te-ntrebe daca il salvezi.
6.Il salvezi, instalezi si gata!

Daca nu merge baga id:testprogrammer

| trofinvladut a răspuns:

Incearca driverul asta http://www.sharemobile.ro/download.php?id=627046 su spui daca e bun!