| szibis1999 a întrebat:

Samsung Galaxy Ace sau Samsung Galaxy Note?
Care ii mai bun?
Cand apare Samsung Galaxay note?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy note e cel mai bun deocamdata. (dupa va fi Nexus prime, si dupa galaxy s3)
A fost anuntat in UK pe la 17 noiembrie. Deci noi il vom avea pana de Craciun

7 răspunsuri:
| Dade01 a răspuns:

laughing Banuiesc ca ai Galaxy Ace. Deci cum sa iti zic. Galaxy note o sa fie mai puternic si decat Galaxy S II si are display de 5.3 inch. deci implicit MULT mai puternic decat Ace.

| szibis1999 explică (pentru Dade01):

Nu am galaxy acelaughing

| szibis1999 explică (pentru Dade01):

Daca imi spui cand apare iti dau fundahappy

| Dade01 a răspuns (pentru szibis1999):

A aparut deja da nu la noi in tara eventual daca ai rude til iau din strainatate sau aduce eMag sau evoMag. dar o sa fie 750 - 800 euro la liber.

| szibis1999 explică (pentru Dade01):

Care ii diferenta dintre eMAG si evomag?

| szibis1999 explică (pentru Dade01):

Am dat search Samsung galaxy note pe eMAG si arata acolo Samsung galaxy note N7000 si Samsung galaxy note N7000 blue...ala cu blue chiar ii albastru?

| Dade01 a răspuns (pentru szibis1999):

Este si negru si da ala blue e albastu
+dif eMAG si evomag este ca sunt 2 firme diferite