| AlexCool_5717 a întrebat:

Samsung Galaxy Ace se aude tare cand asculti muzica?

Răspuns Câştigător
| Babylonul a răspuns:

Bine prin ce intelegi tu tare eu am Nokia xpres music sa merge si Samsung Galaxy Ace dar nu e facut pentru muzica in special bafta

3 răspunsuri:
| catalynx a răspuns:

Xperia Active e fain pentru muzica la un volum decent. E mai ieftin decat galaxy dar e un smartphone destul de inteligent are aproape cam tot ce are si galaxy inclusiv sistem de operare android

| rigo23 a răspuns:

Daca asculti la casti se aude foarte ok. Ca difuzor pentru asculta muzica asa si asa nu e un telefon pentru muzica.

| Pastiluutza a răspuns:

Da cat de cat