| Radux a întrebat:

Samsung galaxy gio este compatibil cu un card de memorie sdhc?

plss! funda!

Răspuns Câştigător
| Sunshine01 a răspuns:

Tata are Samsung galaxy gio.si are card micro sdbig grinnush de ce nu merge cu alalalt[sdhc]. nu l-am intrebat de ce dar, a zis ca nu permite sau ceva de genul asta...[cum ai zis tu.nu e compatibil] sper ca te-am ajutat big grin.

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Suporta pana la 32 de gb deci suporta micro sdhc... cele micro sd au pana in 4 gb

| Zangetsu a răspuns:

Nu, doar micro sd

| Radux explică (pentru Zangetsu):

Sigur? de unde sti?

| zeke33 a răspuns:

Nu, nu permite...iti spun sigur...doar o parte din cele high-end suporta

| ANAHsneaman a răspuns:

Nu cum au zis si ceilalti.

| GiiaaBăă a răspuns:

Nu, doar Micro SD