| CostyMe a întrebat:

Samsung Galaxy S duos sau Allview H2 Qubo? Aduceti argumente.

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

In aproape orice capitol Allview h2 qubo sta mai bine
Procesor:Cortex a7 1.2 ghz quad core vs un snapdragon a5 1ghz single core
Baterie: cu 300 mah mai mult decat Samsung avand 1800 mah
Ecran:Un ecran mai mare cu o rezolutie mai mare 480x854
Android:4.2 fata de 4.0
Camera:5 mpx ambele dar h2 qubo poate filma la calitate hd 720p
Ram:Aicia sta mai bine Samsung cu 768 mb ram fata de 512 mb ram

In concluzie mergi pe Allview

| CostyMe explică (pentru KinekT):

Samsung are tot 512 mb

| KinekT a răspuns (pentru CostyMe):

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_s7562-4883.php
Dupa cum poti vedea aicia are 768 mb ram
http://gadgets.ndtv.com/samsung-galaxy-s-duos-541
si in link-ul acesta

4 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Samsung e marca coreeana, iar Allview e marca romaneasca.Trage tu concluziile! happy

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu recomand Allview si vezi ca in aceasta perioada il vei gasi la un pret promotional. Uite: http://bit.ly/1ltGvrC