| WeAreSmart a întrebat:

Samsung Galaxy S II. Care este pretul in Moldova sau Romania? ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

In magazine nu prea am mai vazut galaxy s2-uri,dar unul la mana a2-a care sa arate ok este cam 400-500 de lei, poate chiar si mai putin.Am unul si pot sa zic ca este unul din cele mai bune telefoane facute vreodata, chiar daca este vechi de 4 ani are un hardware care ruleaza pana si cele mai noi jocuri din google play,nu se blocheaza,camera este ok, la fel si camera frontala, doar ca noaptea se vede putin mai neclar, ca design este foarte subtire si practic, are un ecran de 4.3 inci deci are o marime ideala pentru un telefon, ecranul super amoled plus se vede super bine[mai ales in jocuri si poze] si sticla de pe display este rezistenta la zgarieturi si este rezistent la socuri, deci chiar daca il scapi de cateva ori slabe sanse sa se strice.Bateria tine cam 1 zi daca te joci putin, stai pe net, vorbesti, etc., dar daca te joci in continuu mai mult de 2 ore sa nu te astepti sa reziste bateria.In general este un telefon ideal la un pret mic si performanta mare.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nou nu cred ca il mai gasesti, sh probabil. E un telefon destul de bunisor, mai ales ca la mana a doua il gasesti la preturi f mici 400-450 ron