| bestfully a întrebat:

Samsung Galaxy s2 se aude slab in casti? Sau are probleme cu difuzoru, se aude prea incet si neclar? Pe internet asa am gasit,dar in review mi s-a parut ca se aude foarte ok si tare, chiar clar. Nu stiu ce sa mai cred.

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

GSG2 vine impreuna cu o pereche de casti in-ear care se aud chiar foarte bine. Chiar si fara casti se aude destul de clar si tare.

Unii se plang ca li se aude doar o casca sau li se aude incet fiindca nu au bagat de tot mufa in telefon (prima data trebuie impins putin mai tare- am patit asta pe propria piele).

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

S2-ul se aude decent atat in casti cat si in loudspeaker. Castile din pachet sunt de calitate buna (in ear).

| Weider a răspuns:

Castile sunt de vina daca telefonul nu are nimic.