| nossa a întrebat:

Am de ales intre Samsung Galaxy SIII Mini si Samsung Galaxy Ace. Intrebarea mea este: Care este mai bun si care este mai mare? Multumesc! (Ofer Funda)

Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Samsung GalaxyS3 mini este mai mare putin si este si mai bun in raport cu Samsung galaxy Ace.Cumpara-ti deci galaxy S3 mini! FUNDA?

2 răspunsuri:
| StefanPetru a răspuns:

S3 mini este mai bun. Ecran mai bun, ram mai bun, procesor mai bun, camera mai buna.
S3 mini este de 5-6 ori mai bun ca Galaxy Ace, si nu exagerez deloc.

| Ale2001 a răspuns:

SIII mini este rotunjit la capete pe cand Ace este patratos. Dupa parerea mea as alege un SIII mini pentru ca are mai multe de oferit!