| Denis_1354 a întrebat:

Samsung i9001 Galaxy S Plus sau Lg optimus black?
am inteles ca au multe jocuri si aplicati...si vreau detalii despre perfoarmante.la jocuri, cum merg, cat tine bateria, si la sensibilitatea ecranului.Multumesc.Sau daca stiti voi alte telefoane mai bune si la un pret accetabil(in jur de 10 mil)

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ia galaxy s plus, e mai puternic. Veia vea un posibil dezavantaj lipsa ics, dar exista neoficial(LG va primi). Insa este mult mai puternic, procesor ce tine cu oc 1. 9 ghz, android 2. 3. 6. Ma rog, daca nu esti fan jocuri, poti emrge si pe optmius black, poate iti place mai mult cum arata.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Telefon Mobil Samsung i9001 Galaxy S Plus 8Gb Black

Telefon Mobil Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx Black

Telefon Mobil Nokia 800 Lumia Black cu logo
Sper ca o sa iti placa!
Am si eu 1 dintre ele si e super bun!

| Rares13121999 a răspuns:

Eu iti sugerez sa-ti iei Samsung galaxy S Plus deoarece are un procesor de 1. 4 ghz si merge perfect la jocuri si bateria tine 744 ore (timp de asteptare )si 12ore(timp de convorbire). Am achizitionat si eu unul si am incercat sa zgariu ecranul cu cheia dar nu sa zgariat. Eu sunt foarte multumit de el .........Iti mai recumand si Motorola droid razr.

| SWT a răspuns:

Eu am Optius Black si sunt foarte multumit de el. E foarte bun mai ales ca s-a pus update-ul de 2. 3. 4 pe site-ul LG, eu iti propun sa iti iei Optimus Black! :d