| erika_4726 a întrebat:

Samsung S5230 sau LG kp501?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Prima variantă. Dacă îţi iei, ia'ţi la fleur: http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-La-Fleur-Edition.html. Vezi că e şi o comparaţie între cele două telefoane, la videoul ăla.

5 răspunsuri:
| HappyPills a răspuns:

Samsung

| mary123 a răspuns:

Eu as merge spre star. In primul rand autonomia e mai mare decat la kp501. Despre star mai stiu ca are sunetul destul de bun, castile fiind normale. Daca mai vrei alte detalii ai aici link-ul http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2739&idPhone2=2660 unde sunt comparate cele doua.

DIn punctul meu de vedere ambele arata bine, iar daca nu vorbesti mult, poti alege si kp501. SPer ca te-am ajutat :*

| ChishyyAlle a răspuns:

Cu siguranta ca LG kp501 este mai usorde folosit si e in limba romana, dar daca crezi ca te poti descurca pe cel mai bun este Samsung S5230 dar ai grija ca nu se poate seta in limba romana!

| Adiinna a răspuns:

Lg

| Skore a răspuns:

Lg kp501 deoarece Samsung-ul este mai "prost" din punct de vedere tehnic big grin