| Maarriaaa a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefonn.Am de ales intr-un Lg kp501 si un Samsung S5230.Care ar fi mai bun? Ma refer la camera, memorie, baterie.Astept cat mai multe rasp... Cei care au unul din aceste doua iy rog sa imi spunaa:*:* Fundita logicc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Samsung S5230 este mai bun: in primul rand ecranul are mai multe culori 262k, memoria interna este putin mai mare (dar nu asta conteaza daca ai card de 8GB la el) camera este mai buna la filmare video are 15fps. bateria este mai buna, pana la 800 ore
in stand-by si in convorbire pana la 10 ore si ai mai multe accesorii la el(casti.cablu de date). normal este si mai scump! Bafta!

1 răspuns:
| nelu13 a răspuns:

Samsung, LG am avut eu.este o porcarie de tel.la poze e varza.