| anonim_4396 a întrebat:

Samsung s5610 citeste note pad, Microsoft, pdf? Merge pe youtube? Se poate instala Adobe flash player?

1 răspuns:
| 1PtToti a răspuns:

Tu acum intrebi pentru fiecare model de telefon pe care il gasesti disponibil? Uita-te la specificatii - de exemplu pe www.gsmarena.com - si daca are sistem de operare Android, inseamna ca poti descarca aplicatii din Google Play pentru toate fisierele pe care le-ai mentionat, si are si Flash Player, asa cum ti-am mai zis.