| Ionut3D a întrebat:

Salutare am si eu o nedumerire am un samsung b3410 si nu stiu ce sa fac sa gavad youtube pe iel. Am incercat diverse aplicatii cum ar fi : bolt player youtube player real player, am inteles ca ar merge cu adobe flash player mobile dar nu il gasesc. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| bsb a răspuns:

Nu trebuie toate astea, ar trebui sa folosesti aplicatia care youtube o pune la dispozitie pentru telefoane. pentru a o descarca mergi la aceasta adresa be pe telefonul tau (cu browserul normal): m.youtube.com