| deea_4985 a întrebat:

Samsung star 2 e bun ca telefon? se blocheaza?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E un telefon bun.dar nu chiar excelent!
avantajul lui este ca are dual sim ...atat!
Daca ar fi sa iti recomand un telefon, atunci ti-as recomanda Samsung galaxy fit! ...care chiar isi face banii!

| Takocska a răspuns:

Din parerea mea nici un Samsung nu-i bunbig grintongue

| someonelikeu a răspuns:

Este bun...dar tine bateria putin

| rlk1234 a răspuns:

Am si eu Samsung star 2 dar nu cu doua simuri.si dupa parerea mea este bun.are wifi si poti decscarca multe jocuri si aplicatii.: funda>

| fihao a răspuns:

Takocska daca tot iti zici parearea dai un argument acolo de ce tu ce telefon pe touch il consideri bun app deea si eu vreau sa imi iau unul de craciun acum:Xe bun si frumos si detoatelaughing