| delaida a întrebat:

Sant invadata cu e-mailuri de castiguri de la banci!
Nu stiu ce inseamna asta, imi poate explica cineva?

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Da daca in caz ca bagi datele tale ramai fara bani pe cont asa ca ( sunt toate falsuri eu as trimite mailurile alea la banca unde ai cont ca sa ceri explicatii si sa ii anunti de problema ta ( crede-ma nu deschide mailurile alea stergele deoarece multe contin niste virusi care copiaza toate datele tale personale ( am patit si stiu ce inseamna si banca sa scos ca ei nu stiau nimica despre acest fapt si ca nu au nici o raspundere ( deci daca nu ii anunti ce si cum se intimpla stergele ( fara sa te gindesti

5 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Daca stii ca nu ai cont online pentru banca respectiva, nici macar sa nu deschizi mesajul, si chiar daca deschizi fii atenta la adresa se web a link-urilor din ea, adica sa corespunda cu cea a bancii.

| tttitooorp a răspuns:

Sunt mesaje spam!

| bozo a răspuns:

Inseamna ca esti bogata! happy Dar ideal ar fi sa nu le crezi si sa le stergi. Daca ai buton de spam e si mai bine.

| georgesur a răspuns:

Asta inseamna, ca daca vrei sa te feresti de probleme, ar fi bine sa-ti infringi curiozitatea si sa stergi (fara a deschide)acele e-mailuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de Bidefender 11 Internet Security sau Total Securirty si vei scapa de aceste mesaje de tip phishing, prin care se incerca furarea banilor in contul tau.