| DanteDMC a întrebat:

Satul TPU! Ieri aveam in partitia C 5GB spatiu liber din 20GB, astazi cand l-am deschis fara sa vreau m-am uitat din nou la C si am vazut ca mai aveam liber 2GB, dupa 2 ore am vazut cam mai avem 800MB si tot asa, acum vad ca mai am 480MB liberi si tot scade! Merge din ce in ce mai greu! Nu am nici jocuri pe el nici aplicatii mari doar Google Chrome.
PS: Folosesc Windows XP SP3. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MishelleArt a răspuns:

Sterge fisierele temporare. Ele ocupa cel mai mult, si nu iti sunt de folos, usureaza munca pc-ului tau.

Uite aici cum sa le stergi: http://www.tpu.ro/......lculator/. Succes!

3 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Poate ai vreun virus vreifica folosind un antivirus scaneaza-l!

Succes

| DanteDMC explică (pentru MishelleArt):

Asa este, multumesc mult!

| alexandru2004 a răspuns:

Este virus! Instaleaza Bitdefender Total Security 2013! Da-mi funda si iti dau link de descarcare.