| мямιѕтєяισѕ a întrebat:

Saut, am o problema cu centrala de la un moment dat nu mai curge apa calda. Vreau doar o idee despre ce se intampla nu o sa bag eu sa rezolv stati calmi.Deci ieri mergea si deodata nu mai curge apa calda dar presiunea este ok.In acelasi timp inainte cand o porneam se auzea un zgmot mai puternic acu nu se mai aude. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pare că nu este alimentată cu gaz. S-o fi înfundat.

| MozZatY a răspuns:

Si eu am avut o situatie asemanatoare...nu mai incalzea apa dintr-o data. Ce poti tu sa faci, este sa te uiti in cartea ei si sa o restartezi. Cel putin eu asa am facut si si-a revenit happy daca nu merge, cheama pe cineva autorizat. Succes.