| TechHelper a întrebat:

Am o problema cu Instalarea Skype? Am incercat sa instalez Skype 7 da imi spune asa "Sunt probleme cu serverul de descărcare" Am incercat sa bag mai multe ( 6, 5, 4) Dar Skype 6 nu ia luat nici Skype 5 si 4, si o ia numai versiunile vechi de Skype adica 3, de acolo am actualizat la Skype 7 nu ia luat, iar la offline installer tot asa face si imi mai arata eroarea "Skype Installer has stopped working", Am apasat pe butonul Descarca dar problema perisista, Cum scap de ele?

http://s570.photobucket.com/......h.png.html

Funda

3 răspunsuri:
| TechHelper explică (pentru Salontanul):

Ziceam cum scap de problema

| Salontanul a răspuns (pentru TechHelper):

Pai daca nu citesti! Nu vezi ca are probleme intregul mapamond? De astazi functioneaza normal.