| Mihnea2010 a întrebat:

Se mai merita sa cumpar un nokia n95? am vazut la un voleg si imi place e foarte bun. nu vreau sa imi mai cumpar ceva scump pentru ca am avut un htc desire si mi-a fost furat

2 răspunsuri:
| Same.User a răspuns:

Salutari,
Frate, daca ai ajuns sa compari cocosul ala de N95 cu Desire-ul e grav rau. Privit din ce unghi ti-a fost urat cu HTC-ul? Pentru ca merge de 100 de ori mai repede Android-ul decat Symbian-ul, pentru ca Android-ul are nu stiu cate aplicatii pe Market?
Eu zic sa iti pui urmatoarea intrebare: Ce vreau de la un telefon?

Eventual mai stam la discutii dupa.

Sper sa te fi ajutat cat de cat raspunsul meu.

Răspuns utilizator avertizat