| anonim_4396 a întrebat:

Se mai ocupa cineva de site-ul asta?
Este o saptamana de cand merge ca dracu.Raspunzi la o intrebare si raspunsul intra foarte tarziu, dai click pe o intrebare si se deschide altceva.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, ai dreptate am vorbit cu ceilalti useri si au spus ca si la ei se intampla la fel.
Posibil are o defectiune temporara.

| thegeaba a răspuns:

Pai nu era evident ca se va ajunge aici? La modul jalnic in care este administrat si subiectiv moderat? Stai linistit, va fi si mai rau.
Pe Tenita il doare fix in pix. A lasat proiectul (care parea foarte promitator la inceput) unei sleahte de incompetenti pe care ii mai si plateste.