| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Se merita o tableta acum? Si daca da cu ce os? Windows,android, ios? Si de ce?

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Daca ai banuti, se merita. O tableta cu Android este arhisuficienta.

| DoctorChucky a răspuns:

Dolarul a crescut, eu as zice sa mai astepti.
Daca tot esti asa nerabdator clar Android, e cea mai buna pentru jocuri, iar daca vrei performante maxime pentru filme, net Ipad (IOS)

| serbanpetre a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie, eu tocmai ce mi-am achizitionat o tableta cu Windows si sunt foarte multumim de aceasta. Spre deosebire de o tableta cu Android, pe cea cu Windows poti face mult mai multe lucruri in acelasi timp, exact ca pe computerul personal.