| paulika_5537 a întrebat:

Se merita sa cumpar chitara electrica Aria STG 003?

7 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Depinde de ce buget ai.e buna chitara daca ai un amplificator bunicel happy.

Iti recomand un ibanez sau bc rich macar sa nu dai bani degheaba.un Fender

| Wotan a răspuns:

Daca esti amator si nu ai bani sa-ti iei o chitara mai buna...se merita, totusi incearca sa mai pui niste bani poate iti ei un gibson sau fender la mana doua. Aria STG 003 e bunicica dar conteaza si cine canta la ea big grin

| Wotan a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5UA7N-szUpU eu am un fame hondo 760 si cu efectele adaptate chitarii ies sunete destul de bune :D

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Hey incearca o Aria 714 Std(sry pentru raspunsul intarziat)laughingPeace!big grin

| Bridgit a răspuns:

Daca chiar vrei da.Dar sa nu canti la ea de doua trei ori si paurma sa o arunci

| paulika_5537 explică:

Fac chitara de 8 luni si am destul de multa experienta. Ce chitara mi s-ar potrivi la un buget de 600 lei? Si ce amplificator merge pentru chitara?

| madalinnoroc1 a răspuns:

Da, eu asa as face!