| gherry a întrebat:

Merită să cumpăr tastatura mecanică MARVO KG962? Mi s-a părut o alegere interesantă pe care ai putea să o iei în considerare. Însă mă pune pe gânduri faptul că este doar 60% și mă tot gândesc dacă chiar am nevoie de celelalte taste pe care aceasta nu le conține. Ceva păreri?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

~Te avantajează în jocurile competitive? ~

cinstit: iți distrage atenție

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se" merită dacă ai banii și vrei culori pe taste!

| gherry explică (pentru sierra1):

Te avantajează în jocurile competitive? Ai o tastatură de acest gen? Am văzut o prezentare pe YT și îmi plac luminițele. ☺️

| sierra1 a răspuns (pentru gherry):

~Te avantajează în jocurile competitive? ~

cinstit: iți distrage atenție

| Trixt3r a răspuns:

Depinde cat de invatat/a esti cu partea de numpad, care lipseste pe acest model de tastatura.
Diferenta intre o tastatura mecanica si una normala este foarte mare, cea mecanica este de zeci de ori mai buna, dar uneori pot fi galagioase. Marvo fac produse decente, nu prea am auzit lucruri rele depre ei.

| gherry explică (pentru Trixt3r):

Acum am o tastatură MARVO K606 care este 100% și este pe membrană. În unele jocuri, de exemplu GTA V ai nevoie de acea parte, dar la jocurile competitive, nu. De aceea sunt sceptic de aceasta investiție destul de mare.

| gherry explică (pentru gherry):

Ai o tastatură de acest gen? În acest caz, ești mulțumit de ea?