| Gangsta43 a întrebat:

Se merita sa imi cumpar un iphone 3GS 8GB?

4 răspunsuri:
| drakdivin a răspuns:

Salut. Da se merita daca esti fan Applewinking si depinde cati banii face. Eu astazi am vandut un iphone 4 (32 gb ) mergea orice retea factura garantie tot la el cu 500 EURO. Verifica putin piata inainte sa te arunci. Poti sa mai astepti va aparea in vara aceasta iphone 5 si sigur si 4`le isi va pierde din pret catusi de catwinking

| Gorillaz a răspuns:

Eu am in clasa 3 colegi cu iphone, 2 cu iphone 3g si 1 cu 3gs, acesta din urma merge mai rapid decat celelalte doua, si pot spune ca e bunde copiat, de jucat jocuri, ecranul e mare, si da, s a constata ca majoritatea iphone urilor se strica in primul an de utilizare, dar ei au de un an spre 2 iphone, faza e ca au stiut sa aiba grija de el si nu au nicio sharietura sau ceva, aa si inca un lucru, mai gandeste te daca sa fie de 8 Gb, pentru ca... programele pe care le pui pe iphone,,, consuma ceva memorie.mai afla si tu ca pe linia asta nu sunt destul de sigur, dar in orice caz eu mi as lua iphone 3gs daca as avea ocazia dar m as si orienta de unde, daca sa fie secondhand sau nu, daca sa fie de la o cunostinta, nu cred ca l as lua de la magazin ca imi rupe buzunarul,,, mai e si varianta care o spune un baiat mai jos sa astepti pana in vara ca poate apare iphone 5 si scade pretul la iphone 4, probabil si celelalte,,, vezi cum faci, sal!

| ChrisLautner a răspuns:

Nu. se merita un iphone 4big grin ala e cel mai tare si eu am si zic ca e bunwinking

| YankEn a răspuns:

SaLL! Nu se merita sa iti cumperi! 1. Costa vreo 40.000, 2.Numai imaginea este de el, 3.Se strica daca il scapi odata, 4. Daca apesi prea tare pe ecran se crapa. Crede-ma mi-a spus un prieten!