| RaduTN a întrebat:

Se merita sa invat Photoshop,After Effects, Premiere Pro? O sa ma ajute cu ceva?

Ca veni vorba de chesti ce m-ar putea ajuta, ce as mai putea invata? Ce programe stiti care m-ar putea ajuta "in viata"? Pana acuma stiu sa lucrez doar in Sony VEGAS PRO.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Cu C++ poti sa faci prgrame, jocuri si multe altele. Cu HTML5, CSS si PHP poti sa faci siteuri.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Gramatica te-ar ajuta un pic, logica si mai mult. "In viata" te-ar ajuta cam orice, atita vreme cit cunosti BINE si mai ales folosesti ceea ce cunosti cum trebuie.winking

| William a răspuns:

C++, html5, css, php, mysql. Cred ca astea sunt mult mai utile decat photoshop si Sony vegas.

| RaduTN explică (pentru William):

Imi poti spune si ce pot sa fac cu fiecare in parte?

| William a răspuns (pentru RaduTN):

Cu C++ poti sa faci prgrame, jocuri si multe altele. Cu HTML5, CSS si PHP poti sa faci siteuri.

| Selim1998 a răspuns:

Eu zic ca se merita pe multe comunitati de jocuri se cauta designeri unii sunt si platiti. Ar trebuii sa inveti, foloseste si Ps cs5, 6 Ps Cc Bafta