| cFlorin a întrebat:

Se merita un iPod Touch cumparat Second Hand la suma de 400-550 ron? FUnda

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Daca este un iPod Touch 4, este convenabil. Cumpara cu 500 lei si gaseste un fraier sa il dai cu 1000 lei sau oricine da mai mult si apoi cumpara un telefon cu Android.

| AliceAll a răspuns:

Daca este in buna stare, fara zgarieturi, atunci da merita. daca nu..nu merita straight face

| LeMousiqe a răspuns:

Eu cred ca da dar eu l-am luat 467 de ron. deci eu zic sa il cumperi... bafta P>S: o spun di experienta

| aLaLa a răspuns:

Daca arata foarte bine, normal ca se merita sa dai 400 ron pe un iPod Touch (depinde si de caracteristici, dar chiar si cu cele mai slabe, eu zic ca e un pret bun) happy