| xoxolove96 a întrebat:

Se poate ca imprimanta sa nu fie compatibila cu calculatorul? Am windows xp ce imprimanta cu laser credeti ca s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| Mokolinho96 a răspuns:

Un HP face treaba buna am si eu o imprimanta HP cu laser si printeaza ff bine nu se vede nici o urma de negru si ii compatibila cu toate compurile doar trebuie sa o instalezi(are ea cd original).

6 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Toate imprimantele trebuie sa fie compatibile.ai instalat driverul imprimantei in pc? de aceea nu o recunoaste.

| Petrust a răspuns:

Da

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Merge oricare daca ai cablu usb

| xXTrollXx a răspuns:

Ia-ti programul Uniblue Device scanner, licenta e gratis de pe google si iti instaleaza toate drivele lipsa(+ cele conectate la calculator) gen imprimanta, mouse, webcam, Fundita :*?

| Taviy a răspuns:

Orice imprimanta ti se potriveste.Nu conteaza windows-ul.Eu ti-as recomanda ceva de la Hp. dupa parerea mea sunt cele mai bune.

| ciupre a răspuns:

Incearca sa conectezi si imprimanta la pc.