| matrix100 a întrebat:

Se poate conecta un stick de memorie usb (de exemplu 32 gb sau 64 de gb) prin sata sau ide cu ajutorul vreunui adaptor astfel incat calculatorul sa-l vada ca un hardisk? Multumesc anticipat pentru info si funda

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca vrei sa butezi de pe el se poate fara sa faci chestia asta. Nu vad sensul operatiei, in cazul in care ar fi posibila. De ce ai vrea sa faci asa ceva? Poate te ajut cu o solutie alternativa...