| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face back-up la stick'ul de memorie si sa imi recapat fisierele de acum o saptamana? cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Formateaza stick-ul si iti recuperezi fisierele cu un program numit Recuva.
Descarcal de pe pagina oficiala : http://www.piriform.com/recuva

| MrAlex a răspuns:

Deodata ce le-ai sters poti sa iti iei adio...numai ai ce sa le faci!

| Alexutzu1996 a răspuns:

Nu se poate sa recuperezi... toate datele din nefericire odata ce a intrat un virus stikul este numa bun de aruncat la gunoi + ca back-up-ul reseteaza doar fisiere care au probleme si nu merg cum trebui nu daca au virusi! FUNDA?