| zyrkon a întrebat:

Se poate sa filmez ceea ce fac pe telefon (fara vreo camera video ci cu program care il pun pe tel si filmex de ex) daca da ziceti-mi si cum. funda yawn

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In principiu nu se poate deocamdata captura ecran video! pe Nokia se pot face capturi (dar nu video)in format BMP (poza la ecran intr-un anume moment dorit) Programul se numeste Phoenix Service Software si merge pe seria S de la Nokia. IPhone are un program de captura ecran video in Apple store.

1 răspuns:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Tres ai symbian[CRED] sau android sau windows mobile, altfel nu-asa stiu