| Siracuzia a întrebat:

Se poate sa imi sterg contul de pe ladypopular sau trebuie sa astept sa imi moara domnisoara ca sa scap de el? Va rog ajutati-ma cat mai repede. Orice sfat este binevenit.Acord fundita.

4 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Ca sa moara trebuie sa nu ii dai de mancare, daca vrei sa moara mai repede pune-o sa faca sport ( la sala, in parc ) asa ii scade ( foamea, sete, igiene, energie ).

Fundita?

| Blackwoman27 a răspuns:

Pai...trebuie sa astepti sa-ti moara domnisoara nu-i da de mancare si nu intra pe cont 1, 2 luni si ti se va sterge mie asa mi s-a intamplatr daca iti mpare si nu intri pe ea 2 luni ti se va sterge contul'

| Blackwoman27 a răspuns:

Vezi ca scrie in anunturi ca daca nu intre pe cont o luna el se va sterge automat

| mymy a răspuns:

Pai trebuie sa astepti sa iti moara domnisoarawinking