| IAmSoDifferent a întrebat:

Se poate schimba numele de la youtube? Daca da cum? [Pas cu paslaughing ] Funda :* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlLeYoana a răspuns:

Dai pe poza ta de profil, alegi ''Setari'' si te va trimite pe contul tau de Google, de aici te descurci, adica poti cauta singur/a.Succes!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Se poate atât contul de youtube cât și cel de google.Pentru youTube trebuie să intrii în panoul tău de bord(acolo unde ai avatarul) și la setări avansate poți face asta. Eventual confirmă-ți schimbările cu numărul de telefon, asta în caz că nu prezinți încredere celor de la google(care dețin și youTube-ul). Succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu se poate sau asa am gasit eu pe internet
uite aici site:
http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ro&answer=55758

| Predator30 a răspuns:

Nu poti sa iti schimbi, dar daca vrei fa-ti alt cont.
Sa-ti explic de ce? Pai este foarte simplu.
Cand iti faci contul de YouTube, Trebuie sa - ti alegi numele cu grija si datele. De asta spun ei sa ti le alegi cu grija. Si datele de cont trebuie alese cu grija. O solutie este sa iti faci alt cont, si pune un nume pe care cu siguranta l-ai vrea si ca acest nume sa te satisfaca. Pentru ca in viitor, sa nu-ti mai faci alt cont.