| anon2367534564396 a întrebat:

Se poate schimba numele microfonului in Windows XP SP2? Stiu ca pe Windows Vista se poate.

5 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Da de ce vrei sa-l redenumesti? Lasa-l asa.

| unicka a răspuns:

Asta sa o crezi tu.nu stiu cum poti modifica numele microfonului pentru ca windows il detecteaza automat si il afiseaza. daca reusesti, totusi, anunta-ma si pe mine.

| unicka a răspuns:

Click-dreapta>properties>general>numele cum vrei sa il vezi >apply

| anon2367534564396 explică:

@unicka click dreapta pe ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca da!
Uite aici pentru mai multe detalii : http://support.microsoft.com/kb/822603/ro -Poate gasesti ceva!