| cristianzgz3 a întrebat:

! funda! am avut windows xp vista de ex. win xp nu mi se vede bine nu stiu nu-i ca la win vista sau 7
o fi de la driver sau de la windows dar eu nu cred?
imi poate da un driver pentru xp ca sa se vada ca la vista sau 7 va rog
multumesc

Răspuns Câştigător
| SanduDogari2 a răspuns:

Sall, eu am avut tot fix asa o problema si am rezolvat-o foarte usor am pus driverele la placa video si tot a mers foarte bune (cele originale) dar daca nici as nu merge scrie pe google ce windows ai si scoate driverele pentru placa ta... Eu numa am pus driverele si tot a mers foarte bine! Funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat