| anonim_4396 a întrebat:

Se poate șterge o conversație de pe messenger? (Facebook) sa nu ii mai apară și celuilalt căruia i-am scris?
Sau nu merge decât sa îmi șterg mie conversația?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Daca mesajele sunt vechi(cateva ore trecute) nu mai pot fi sterse "complet", numai sterse de pe telefonul tau.

20 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înainte, te voi întreba ceva. Ții la contul tău?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Știu ce vrei sa spui, ca doar dacă îl dezactivez rezolv misterul laughing
Și da, și nu. Oricum nu e ceva grav în asa mod sa șterg toată conversația happy

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, lasă-l pe celălalt să își amintească de tine.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

happy doar ca idee eram puțin curios de asta. Prințesiko happy

| timidu89 a răspuns:

Merge, dai unsend message. Ramane doar ce ti-a scris el.

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Asta merge man doar dacă nu o apucat sa citească mesajele. El le-o citit asa ca nu mai pot fi șterse.

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiu ca merge, e ca si cum nu le-ai trimis de faci asa.

| Wr3nch a răspuns (pentru timidu89):

Nope, daca le-a citit ii raman. Doar daca nu apuca dispar.

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Nop. Îți arată că sunt șterse la tine, dar lui nu i le mai poți citi odată ce ți le-o văzut.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lui nu i le mai poți șterge odată ce ți le-o citit. Răspuns pentru timidu89.

| tonyc7 a răspuns:

Probabil o solutie ar fi si sa-i dai block acelui utilizator. Probabil nemaiputand astfel sa iti vada contul (adica existenta ta pe Facebook), ii vor disparea si acele mesaje din partea ta.

| anonim_4396 explică (pentru tonyc7):

E și asta o soluție da laughing

| tonyc7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt sigur de raspunsul meu, insa am vorbit cat se poate de serios. Nu inteleg ce te amuza!

| anonim_4396 explică (pentru tonyc7):

Ca am exclus varianta asta, dar și alții vad happy

| anonim_4396 explică (pentru tonyc7):

Dar cred ca tot poate vedea conversația.

| tonyc7 a răspuns (pentru anonim_4396):

E posibil sa functioneze. Mai intereseaza-te si daca afli ceva, imi spui si mie. Si eu am exact aceeasi problema, insa pana acum nu m-a preocupat sa sterg respectivele conversatii. happy

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot apare conversatia si de blochezi persoana. Am blocat eu pe cineva recent

| anonim_4396 explică (pentru tonyc7):

Ideea e sa nu ai încredere niciodată în "prieteni", sa fi vigilent ce scrii ca poate avea urmări.
Deocamdată e ok situația.

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Pai aia ziceam și eu userului Tony.
De aceea e bine sa gândești tot ce scrii cuiva.

| tonyc7 a răspuns (pentru timidu89):

Daca e asa, atunci ma mir cum de nu renunta la Facebook jumatate din utilizatori! laughing))