| alex554332 a întrebat:

Se poate vedea in contul de Instagram ce profile am vizionat dacă nu îmi apare la căutări?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se vede, fiindca exista un istoric pe care forumul il salveaza.

| SaOCorectamPeVioletaV7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Forum?
Care forum.

Dupa ce duamna corectati pe toata lumea pe TPU, ba mai devreme faceati observatie ca cineva a zis cusca la tarc NU VA ESTE RUSINE duoamna sa ziceti ca Instagram e un forum?

Ce nesimtire duamna.

| DonMoldo a răspuns:

Iti apar la Search Bar cele mai recente pe care le-ai vizionat, dar dupa un timp o sa se stearga adica asa a fost in cazul meu.