| anonim_4396 a întrebat:

Se pot face bani de pe youtube?
Am un video la cineva pe youtube in care zicea ca face bani din video-urile pe care le pune el pe youtube, dar nu zicea cat si cum.
Stiti ceva despre asta? Dati-mi detalii.

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Am căsit ceva publicat de cei de la pro, uite : http://stirileprotv.ro/......ideo.html. Succes! :o3 Pup!:*

| JusTPauL a răspuns (pentru Alexaaandraaa):

Tu ai castigat sau cine?
Am dat click pe link dar n-am gasit ceva interesantthinking

9 răspunsuri:
| DegeteRapide a răspuns:

Eu,personal nu cred pentru ca cunosc pe cineva care avea un video pe Youtube (avea 1.000.000 de vizualizari)si nu a primit nici un ban chiar daca persoane erau abonate, crezi ca daca ai \castiga bani nu ar fi videori bune la tot pasul, ba da, dar cu ti-am spus nu se castiga nici
P.Sbig grinoar experienta laughing

| JusTPauL a răspuns (pentru DegeteRapide):

Pay eu urmaresc mai multi vlogari si nu zici nici unul cat castiga dar se castiga, doar n-ar zice doar asa sa minta lumea sau sa isi piarda cate 6 zile sa faca un video si sa nu le iasa nimic din asa.

| DegeteRapide a răspuns (pentru JusTPauL):

Eu ti-am zis ce stiu de la prietenul meu si ce am vazut
P.s:Imi dai funda?

| vlad700 a răspuns:

Trebuie sa ai niste abonati si o sa-ti trimita bani youtube-ul?
Funda?

| JusTPauL a răspuns (pentru vlad700):

Pay tu ma intrebi pe mine si vrei funda?laughing)
Eu am vazut la unu pe youtube ca are sub 3000 abonati si zicea ca scoate bani, si mai zicea ca youtube nu ar da 50 sau 80 euro, deci inseamna ca scoate mai mult.

| Gjatcekr a răspuns:

Usoooooor pai faci bani depinde de cate vizualizar ai pe acel videoclip si cred ca o sa tecontacteze ei cei de la youtube si o sati zica ce si cum

| JusTPauL a răspuns (pentru Gjatcekr):

Vreau ceva concret.

| Gjatcekr a răspuns (pentru JusTPauL):

Altceva nu stiu ce za zic