| JusTPauL a întrebat:

Se pot face bani pe facebook?
Daca da, dati-mi niste detalii.

2 răspunsuri:
| ჯpLaNe a răspuns:

Eu stiu ca nu poti face bani pe facebook decat sa iti creezi o pagina cu munca si sa o dezvoltezi...
Si pentru a face asta trebuie sa iti faca reclama alta pagina la pagina ta...
Iintra pe paginiile mai pline si intreaba pe acolo daca poate sa-ti faca reclama...
Si ce vor vrea la schimb sau daca e gratis!@#$%^&*()

| JusTPauL explică (pentru ჯpLaNe):

Pay se poate mai mult ca sigur daca ai pagina ta, ca de asta sunt asa de disperati astia dupa like-uri la tot felul de poze aiurite, gen" dati-i un like il veti ajuta la nu stiu ce problema" oh go on