| L2558 a întrebat:

Se pot sterge toate mesajele de pe Email? Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De pe orice e-mail se poate face din 2 clik-uri și anume selectezi toate mesajele folosind acea căsuță unde scrie selectează toate și apoi apeși pe iconița aia cu coșul de gunoi(mutare la coșul de gunoi). Dacă vrei să le șteri definitiv, golsește coșul de gunoi și ai rezolvat problema.Succes

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ai spus pe care mail. Gmail, yahomail, hotmail...

| GăbițuGabriel a răspuns:

Daca este pe mail/id vezi ca in dreptul fiecarui mesaj ai o casuta libera si o bifezi dupa care mai sus ai o poza cu un "tomberon" pe care dai click, daca vrei sa le stergi pe toate, vezi ca in drept cu, casutele alea prima casuta de sus scrie "From select all" bifezi acolo si se va bifa toatewinking apoi tot asa dai click pe "tomberonul" ala si gata sau sters dupa o pagina daca ai multe daca nu se sterg. Daca vrei sa le stergi de tot vezi in stanga ca scrie "Trash" nu dai click pe el doar pui sageata si ai sa vezi ca in dreptul scrisului apare un cos mic de gunoi pe care dai click iti va aparea sa dai ok si gatawinking.

| Letty18 a răspuns:

Normal ca se pot sterge. Le bifezi pe toate si le dai Delete.