| Darius2019 a întrebat:

Se pricepe cineva in unity 3d ( scripting) am nevoie de partener pentru a face jocuri.Pot iesii\ bani frumosi daca ne iese ceva.

3 răspunsuri:
| Alx11 a răspuns:

Eu imi fac singur moduri pentru samp ( arme/skinuri etc ). Dar e foarte greu sa faci un joc daca nu ai pe cineva profesionist care sa te indrume si sa te invete.

| Darius2019 explică (pentru Alx11):

Frate ma pricep eu am nevoie doar de cineva sa faca modele 3d arme personaje cladiri vreau sa fac un joc si am nevoie de parteneri la el big grin

| TintarTehno a răspuns (pentru Darius2019):

Eu ma pricep la facut arme, cladiri, avioane dar sunt cam slab la scripturi happy