| Gaby_Gabriela_1968 a întrebat:

Seara buna!
am un sistem vechi care functioneaza cu internet explorer 6 am descarcat chrome si nu mi-l primeste spune ca nu este compatibil n stiu ce browser ar merge sau ce pot face!?,as dori un raspuns, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna Gaby_Gabriela. ce problema ai cu explorer 6?
eu cred ca e suficient, daca sistemul tau operativ are 6.
daca e xp poti sa updatezi la 7
incearca de asemenea :
firefox
safari
opera
vezi daca vreunul dintre ele iti convine mai mult decat explorer.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Pentru chrome ai nevoie de mai multe resurse; iti recomand sa instalezi firefox, dar o varianta mai veche (merge si opera), nu ultima de site-ul lor.