| biancapisica a întrebat:

E posibil ca dupa ce mi-am instalat Mozilla sa mi se blocheze contul de e-mail? Aveam inainte Google Chrome dar dadea niste erori si apoi am intrat o vreme pe mail cu ajutorul lui Internet Explorer, iar apoi singurul browser care merge descarcat era Mozilla. Acum cand am vrut sa intru pe mail nu imi da voie si ma pune sa raspund la intrebarea de securitatea la care habar nu mai am ce am raspuns. Iar Yahoo Messengerul spune ca nu este conectat la internet ( dar este). Ce ar trebui sa fac? Ar merge dupa ce trec cele 12 ore de blocare sa intru pe Explorer si acolo sa nu mai puna intrebarea?

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Probabil da, trebuie sa astepti cateva ore, cei de la yahoo si-au luat masuri de siguranta pentru a-ti ptoteja contul...

Ar fi indicat, sa-ti reinstalezi windowsu.

| Lorena7712 a răspuns:

Cu Messenger-ul am avut si eu probleme dar nu cred ca este din cauza ca ai instalat Mozilla. Si eu mi-am istalat Mozilla Firefox dar nu mi s-a intamplat nimic.