| anonim_4396 a întrebat:

Seara buna TPU. Stie cineva vreo app sau o setare la galaxy s2 care sa poata face camera poze la rezolutia 1080p? Clipurile le face dar pozele nu. Mersi mult.

4 răspunsuri:
| Benedict_6845 a răspuns:

Cum poti sa crezi ca exista aplicatie pentru asa ceva. senzorul de la camera de pe SGS 2 e capabil de 720p cum poti sa crezi ca o aplicatie modifica parametrii de constructie a senzorului respectiv? voi ganditi inainte sa intrebati?

Răspuns utilizator avertizat
| elenyss a răspuns:

Intri in setarile camerei si acolo alegi in ce dimensiune sa-ti salveze pozele. Cu cat e mai mare poza, cu atat e mai calitativa.

Răspuns utilizator avertizat