| cяιss a întrebat:

Seara'TPU love struck bai am nevoie de ajutor.am probleme cu messenger-ul mi se blocheaza incontinuu.merge si se blocheaza cateva secunde, apoi isi revine. l-am reinstalat de mii de ori la fel face.indiferent ca e yahoo messenger 8, 9, 10. help pls ca sunt disperata numai stiu ce sa ii fac.am reinstalat si windows-ul si la fel face. pls help!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabilitatea si sansa sa ai virusi e de 100%, reinstaleaza windows-ul si daca nu ai asigurarea asta incearca cu un alt model de messenger sau chiar multi mess, sau poate fi si de la Driverthinking Bafta